Loading...

RealCo

Podstawą naszych działań są przywiązanie do tradycji i poszanowanie dla historycznej wartości

Kim jesteśmy

RealCo to firma deweloperska będąca częścią polskiej grupy kapitałowej Warsaw Equity.
Podstawą naszych działań są przywiązanie do tradycji i poszanowanie dla historycznej wartości, które wraz z poczuciem smaku i estetyki pozwalają odnawiać zabytkowe obiekty i nadawać wyjątkowy charakter okolicy, którą tworzą. Podejmujemy się wymagających realizacji związanych z renowacją historycznych nieruchomości, które dzięki naszej determinacji, wytrwałości i doświadczeniu odzyskują swój dawny blask. Cieszymy się, że wspólnie z naszymi Klientami i Partnerami możemy uwalniać potencjał zapomnianych budynków, jednocześnie zmieniając fragmenty miejskiej tkanki na lepsze.

Historia

RealCo zostało założone w 2010 roku przez kadrę menadżerską z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz w branży finansowej. W 2011 roku firma weszła w skład polskiej grupy kapitałowej Warsaw Equity. Za nami przeprowadzone z sukcesem realizacje projektów o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 34 000 m2 oraz o wartości blisko 243 000 000 PLN. Nieustannie rozwijamy się, budując pozycję RealCo na rynku jako solidnego i wiarygodnego dewelopera.

Nasze cele

Największe polskie miasta, mimo dynamicznego rozwoju, nadal posiadają fragmenty zaniedbanych zabytkowych dzielnic i nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Pragniemy mieć czynny udział w poprawie estetyki naszych metropolii i nadrobić dystans, który w tej kwestii dzieli nas już nie tylko wobec Europy Zachodniej, ale również krajów regionu. Naszym nadrzędnym celem i najlepszą rekomendacją są zadowoleni Klienci, którzy doceniają jakość realizowanych przez nas projektów i zaangażowanie w ich wykonanie.

Zespół

Stała struktura organizacji firmy obejmuje zarząd oraz działy: prawny, inżynieryjno-techniczny, sprzedaży, marketingu, finansowo-księgowy oraz administracji. Podczas realizacji projektów współpracujemy również z renomowanymi pracowniami architektonicznymi, doradcami inżynieryjno-technicznymi oraz generalnymi wykonawcami i podwykonawcami budowlanymi specjalizującymi się w pracach na obiektach zabytkowych.
Dorota Gielar
Asystentka Zarządu
Dorota Gielar
Maciej Gotkiewicz
Członek Zarządu
Maciej Gotkiewicz
Piotr Jaśkowski
Członek Zarządu
Piotr Jaśkowski
Natalia Jeziorek
Administrator biura
Natalia Jeziorek
Katarzyna Jurkiewicz
Koordynator Biura Sprzedaży
Katarzyna Jurkiewicz
Anna Osińska
Grafik
Anna Osińska
Renata Palewicz
Kierownik Sprzedaży


+48 606 476 767

Renata Palewicz
Maciej Pochmara
Dyrektor Działu Prawnego
Radca Prawny
Maciej Pochmara
Anna Reniewicz
Specjalista ds. Sprzedaży


+48 536 160 061

Anna Reniewicz
Magdalena Sawczuk
Asystentka Biura
Magdalena Sawczuk
Piotr Szych
Dyrektor Realizacji Inwestycji
Piotr Szych
Fatima Tatak-Pietrzykowska
Radca prawny
Fatima Tatak-Pietrzykowska
Kamila Wakulińska
Asystentka działu prawnego
Kamila Wakulińska
Kamila Brejnak
Zarządca Nieruchomości
Kamila Brejnak
Marek Burdziak
Specjalista ds. inwestycji
Marek Burdziak
Katarzyna Berent
Kierownik Projektu
Katarzyna Berent

Zielna 37, Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa
Biuro: +48 22 395 75 34
Sprzedaż mieszkań: +48 536 160 000
biuro@realco.pl