Udostępnij na FacebookUdostępnij na Twitterze

Atrakcyjna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wielu ciekawych miejsc w centrum stolicy. Teatry, galerie, muzea,  a  także  niezliczona  ilość  restauracji i kafejek  jest  położona  tylko  kilka  minut piechotą od Kamienicy
w Podwórzu. W krótkim czasie możemy dotrzeć w pobliże Placu Konstytucji czy Placu Trzech Krzyży lub Placu Zbawiciela, gdzie zlokalizowane są modne sklepy, restauracje i kawiarnie. Na przeciw potrzebom wielbicieli sztuki wychodzą galerie porozrzucane licznie w centrum miasta, od ulicy Marszałkowskiej, po Nowogrodzką, Hożą, Piękną, i samą Wilczą, aż do Alei Ujazdowskich, gdzie siedzibę ma Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim. Wieczorami na spektakle zaprasza teatr Buffo. Z kolei Łazienki Królewskie, Park Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego, Dolinka Szwajcarska to wymarzone miejsca na rodzinne bądź romantyczne spacery.

Centrum Warszawy stanowi główny punkt dla sieci komunikacyjnej miasta, dzięki czemu możemy stąd dojechać w dowolne miejsce w niedługim czasie. Metro, tramwaje, autobusy oraz kolejki podmiejskie zapewniają dogodne połączenie z innymi dzielnicami, ułatwiając codzienny dojazd do pracy, na zakupy lub do znajomych. Dla osób podróżujących ważnym punktem jest również Dworzec Centralny skąd odjeżdżają pociągi na trasy krajowe i zagraniczne, a także kolejka na lotnisko Chopina oraz autobusy na lotnisko w Modlinie.

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.