Loading...

Aktualności

Podstawą naszych działań są przywiązanie do tradycji i poszanowanie dla historycznej wartości
RealCo - Młyn Maria Apartamenty Wrocław

Charytatywne kartki świąteczne RealCo

RealCo po raz kolejny odgrywa rolę Świętego Mikołaja, zapraszając do udziału w konkursie świątecznym tych, którzy potrzebują pomocy najbardziej.
Adresatami konkursu byli pacjenci leczący się w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Więcej
RealCo - Młyn Maria Apartamenty Wrocław

Apartamenty przy Wilczej 19 już w sprzedaży

W warszawskiej Kamienicy przy Wilczej 19 powstanie 41 apartamentów, zaprojektowanych w nowym podziale i rozłożonych na 6 kondygnacjach. Wszystkie apartamenty zyskają indywidualne komórki lokatorskie, a dla najbardziej wymagających klientów przewidziano garaż podziemny. W każdej klatce zaprojektowano nowoczesne windy. W części frontowej kamienicy, tak jak od niemal początku jej istnienia, zaplanowano powierzchnię dedykowaną pod dwa lokale usługowe.

Więcej
RealCo - Młyn Maria Apartamenty Wrocław

Ruszyła sprzedaż lokali w zabytkowym Młynie Maria we Wrocławiu

W ramach prawomocnego pozwolenia na budowę i zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, RealCo rewitalizuje Młyn Maria oraz przekształca kompleks zabytkowych budynków, nadając im nowe funkcje: mieszkalną i usługową. W miejsce starych maszyn młyńskich, silosów i magazynów powstanie 121 lokali mieszkalnych o powierzchni od 25 do 130 m kw. oraz 14 usługowych, usytuowanych na parterze.

Więcej
RealCo - Mikołaj - Mieszkania w kamienicy

RealCo w roli św. Mikołaja

Tegoroczna edycja konkursu na kartę świąteczną, została zorganizowana przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o. o. pod hasłem „Magia Świąt Bożego Narodzenia”. Do udziału w akcji zostali zaproszeni podopieczni warszawskiego Domu Dziecka im. ks. Baudouina, których zadaniem było stworzenie prac plastycznych, nawiązujących do bożonarodzeniowego klimatu.

Więcej
RealCo - Kartka świateczna ,Mieszkania w kamienicy

„SACRUM I POSTINDUSTRIALIZM” WSPÓLNA PUBLIKACJA REALCO I MUZEUM ARCHITEKTURY

Publikacja pt. „Sacrum i postindustrializm. Wschodnie wyspy odrzańskie we Wrocławiu. Historia zabudowy” jest wspólnym projektem firmy RealCo Property Investment and Development (inwestora Młyna Maria) oraz Muzeum Architektury we Wrocławiu. Książka została zaprezentowana 25 maja 2018r. podczas specjalnego wydarzenia, w którym udział wzięli przedstawiciele inwestora i muzeum oraz autorka – dr Maria Zwierz.

Więcej
RealCo – aktualności Zabytkowy młyn we Wrocławiu

NOWE ŻYCIE WROCŁAWSKIEGO MŁYNA MARIA

Rozpoczęły się prace budowlane, których efekt pozytywnie zaskoczy wszystkich zakochanych we Wrocławiu. Młyn Maria – niepowtarzalny zespół zabytkowych budynków, znajdujący się w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta, zostanie poddany gruntownej rewitalizacji. Otrzymaliśmy właśnie prawomocne pozwolenie na budowę. Nową odsłonę Młyna Maria poznamy już w 2020 roku.

Więcej
RealCo – aktualności Mieszkania gotowe do zamieszkania Warszawa / Wrocław

REALCO WŚRÓD CZŁONKÓW POLSKIEGO ZWIĄZKU FIRM DEWELOPERSKICH

Ogromnie miło nam poinformować, że w lutym 2018r. dołączyliśmy do grona firm, należących do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Członkostwo w tej organizacji jest wynikiem ciągłego podnoszenia standardu naszych działań oraz dbałości o zaufanie Klientów.

Więcej
RealCo – aktualności Ekskluzywne mieszkania Warszawa Śródmieście

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE WYKONANE DLA REALCO

Już po raz drugi zorganizowaliśmy konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, w który zaangażowaliśmy wychowanków Domu Dziecka im. ks. Baudouina w Warszawie. Inicjatywa była dla dzieci dodatkowym impulsem do tworzenia oraz wykorzystania swojej kreatywności.

Więcej
RealCo – aktualności  Rewitalizacja kamienic

HISTORYCZNA GABLOTA NA OGRODOWEJ 65

Po zakończonej rewitalizacji kamienicy, znajdującej się przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie, umieściliśmy na jej dziedzińcu pamiątkową gablotę. Za szybą znalazły się historyczne materiały, upamiętniające przeszłość przedwojennego budynku.

Więcej
RealCo – aktualności 

Mieszkania w kamienicy

KUJAWSKA 3: MIESZKANIA NA PODDASZU Już W Sprzedaży

Ruszyła sprzedaż mieszkań usytuowanych w części poddasza kamienicy znajdującej się przy ul. Kujawskiej 3. Oferta lokali w budynku, położonym w świetnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Mokotowa, powiększyła się o 11 mieszkań o powierzchniach od 26 do 40 m2.

Więcej

Zielna 37, Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa
Biuro: +48 22 395 75 34
Sprzedaż mieszkań: +48 536 160 000
biuro@realco.pl
>