Loading...

Aktualności

Podstawą naszych działań są przywiązanie do tradycji i poszanowanie dla historycznej wartości
RealCo – aktualności Mieszkania gotowe do zamieszkania Warszawa

SPRZEDALIŚMY WSZYSTKIE MIESZKANIA W KAMIENICY PRZY UL. OGRODOWEJ 65

W lipcu br. zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w swojej inwestycji, znajdującej się przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie. W kamienicy znajdowały się 62 lokale mieszkalne i 2 lokale usługowe w metrażach od 20 do 74 m2.

Więcej
RealCo – aktualności Odrestaurowane kamienice

REALCO ROZPOCZYNA SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W KAMIENICY PRZY KUJAWSKIEJ 3

Kamienica przy ul. Kujawskiej 3 w Warszawie to przykład przedwojennej warszawskiej architektury. Od czerwca br. można zakupić w niej mieszkania, już od 27 m2. Na przyszłych mieszkańców czekają klimatyczne lokale położone w kameralnej i pełnej zieleni okolicy tuż przy centrum miasta.

Więcej
RealCo – aktualności Mieszkania w kamienicach

OSTATNIE MIESZKANIE W KAMIENICY PRZY UL. OGRODOWEJ 65

W modernistycznej kamienicy na Woli został już tylko jeden lokal mieszkalny. Na przyszłego lokatora czeka 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze budynku mające ponad 62 m2. Kamienica położona jest tuż przy Śródmieściu.

Więcej
RealCo – aktualności  Apartamenty wykończone Warszawa Śródmieście

JAK ZMIENIAŁA SIĘ OGRODOWA 65?

Budowa kamienicy przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie rozpoczęła się w 1937 roku, a ukończono ją parę miesięcy przed wybuchem II wojny światowej. Mimo że burzliwy czas wojenny udało jej się przetrwać nawet mimo podpalenia, późniejsze lata okazały się dla niej mniej łaskawe. Kiedy w 2012 roku wykupiliśmy obiekt, kamienica była bardzo zaniedbana, bez generalnego remontu od wielu lat. Dopiero trwająca 2 lata renowacja pozwoliła przywrócić jej dawny blask. Jak wygląda obecnie?

Więcej
RealCo – aktualności Mieszkania gotowe do zamieszkania Warszawa

MIESZKANIE IDEALNE – JAK ZNALEŹĆ PERŁĘ NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Przed zakupem mieszkania należy zwrócić uwagę na wiele czynników, które w przyszłości będą miały istotny wpływ zarówno na komfort życia, jak i sytuację finansową właściciela lokalu. Należy pamiętać o tym, aby lokal był nie tylko funkcjonalny i odpowiednio zaplanowany, ale również, aby opłaty związane z jego użytkowaniem nie stanowiły zbyt dużego obciążenia w kolejnych latach. Czym powinno się cechować mieszkanie idealne przedstawiamy na przykładzie lokalu 6.06, znajdującego się na ostatniej kondygnacji kamienicy przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie.

Więcej
Mieszkania gotowe do zamieszkania Warszawa

LOFTOWA ARANŻACJA LOKALU NA OGRODOWEJ 65

W inwestycji Kamienica na Woli przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie klienci mogą nabyć jeden w pełni wykończony lokal. Zadbaliśmy o unikalną aranżację w stylu loftowym, w ramach której, między innymi, wyczyszczono i wyeksponowano oryginalną ceglaną ścianę. Na podłodze mieszkania ułożono parkiet, a w kuchni zastosowano stylowe kafle ścienne. Całość aranżacji uzupełnia eleganckie oświetlenie.

Więcej
Rewitalizacja kamienic

FINALIZACJA RENOWACJI KAMIENICY PRZY UL. OGRODOWEJ 65

W styczniu br. zakończyła się renowacja modernistycznej kamienicy znajdującej się przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie. Właściciel, firma RealCo Property Investment and Development, sprzedała do tej pory już niemal 90% mieszkań znajdujących się w zabytkowym budynku przy Śródmieściu. W trakcie prac zachowano historyczny charakter kamienicy i odtworzono jej oryginalne detale.

Więcej
Odrestaurowane kamienice

MURAL NA KAMIENICY PRZY OGRODOWEJ 65 NA STAŁE WPISAŁ SIĘ W OTOCZENIE OKOLICY

Minęły już prawie cztery miesiące od rozstrzygnięcia konkursu na mural, organizowanego przez firmę RealCo Property Investment and Development. Od tego czasu wygrany projekt płynnie wpisał się w przestrzeń wokół kamienicy przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie i zyskał popularność wśród warszawiaków. O pracy nad muralem „Cykliści” i jego realizacji opowiada artystka Alicja Biała.

Więcej

Zielna 37, Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa
Biuro: +48 22 395 75 34
Sprzedaż mieszkań: +48 536 160 000
biuro@realco.pl
>