Loading...

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE WYKONANE DLA REALCO

Już po raz drugi zorganizowaliśmy konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, w który zaangażowaliśmy wychowanków Domu Dziecka im. ks. Baudouina w Warszawie. Inicjatywa była dla dzieci dodatkowym impulsem do tworzenia oraz wykorzystania swojej kreatywności.

Każde dziecko uczestniczące w konkursie przygotowało kartkę świąteczną dowolnie wybraną przez siebie techniką. Trafiły do nas ręcznie wykonane projekty, zarówno malowane oraz kolorowane, jak i ozdabiane dodatkowymi elementami - wstążkami, naklejkami i koralikami. Dla autorów trzech zwycięskich pomysłów zostały przewidziane specjalne nagrody, a dla wszystkich dzieci zaplanowano zakup wymarzonych przez nich zabawek, które znajdą pod świąteczną choinką.

Wszystkie małe dzieła sztuki powstałe w trakcie konkursu zostały umieszczone na drukowanych kartkach świątecznych, które wkrótce trafią do naszych partnerów i współpracowników. Swoim działaniem chcemy zachęcić również innych przedsiębiorców do angażowania się w akcje charytatywne, szczególnie w okresie świątecznym.


Zielna 37, Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa
Biuro: +48 22 395 75 34
Sprzedaż mieszkań: +48 536 160 000
biuro@realco.pl
>