Charytatywne kartki świąteczne wykonane dla RealCo

Już po raz drugi zorganizowaliśmy konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, w który zaangażowaliśmy wychowanków Domu Dziecka im. ks. Baudouina w Warszawie. Inicjatywa była dla dzieci dodatkowym impulsem do tworzenia oraz wykorzystania swojej kreatywności.

Każde dziecko uczestniczące w konkursie przygotowało kartkę świąteczną dowolnie wybraną przez siebie techniką. Trafiły do nas ręcznie wykonane projekty, zarówno malowane oraz kolorowane, jak i ozdabiane dodatkowymi elementami – wstążkami, naklejkami i koralikami. Dla autorów trzech zwycięskich pomysłów zostały przewidziane specjalne nagrody, a dla wszystkich dzieci zaplanowano zakup wymarzonych przez nich zabawek, które znajdą pod świąteczną choinką.

Wszystkie małe dzieła sztuki powstałe w trakcie konkursu zostały umieszczone na drukowanych kartkach świątecznych, które wkrótce trafią do naszych partnerów i współpracowników. Swoim działaniem chcemy zachęcić również innych przedsiębiorców do angażowania się w akcje charytatywne, szczególnie w okresie świątecznym.

kartki dla realco