Add custom HTML to a Page

Kontakt

 

Zadzwoń i umów się na spotkanie aby obejrzeć gotowe mieszkania

 

Biuro Sprzedaży

PN-PT: 9:00-18:00
SPOTKANIA W sobotY - MOŻLIWE PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ
Staromłyńska 4/18, 50-266 Wrocław
KATARZYNA JURKIEWICZ

koordynator BIURA SPRZEDAŻY 

AGNIESZKA ANDERS

specjalista ds. sprzedaży 

MARKETING & PR

Tematy z zakresu marketingu, reklamy oraz społecznej odpowiedzialności biznesu prosimy kierować do zespołu marketingu realco.
MONIKA SZOSTEK

KIEROWNIK MARKETINGU 

MEDIA

Eksperci RealCo biorą udział w panelach dyskusyjnych, wypowiadają się w tematach biznesowych i branżowych. Chętnie wymieniamy się poglądami i dzielimy wiedzą z obszaru nieruchomości, np.:

Zapraszamy do współpracy media branżowe, ogólnopolskie i lokalne.

Realco

KIM JESTEŚMY

RealCo to firma deweloperska założona w 2010 roku przez kadrę menadżerską z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz w branży finansowej. W 2011 roku RealCo weszło w skład polskiej grupy kapitałowej Warsaw Equity.

 

Podejmujemy się wymagających realizacji związanych z renowacją historycznych budynków, które dzięki naszej determinacji, wytrwałości, a także wiedzy i doświadczeniu odzyskują swój dawny blask. Cechuje nas przywiązanie do tradycji i poszanowanie dla historycznych wartości, oraz poczucie smaku i estetyki.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

RealCo to doświadczony deweloper. Za nami przeprowadzone z sukcesem realizacje projektów o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 45 000 m2 oraz o wartości 400 000 000 zł. Pośród realizacji znajdują się: kamienica przy Ogrodowej 65, kamienica przy Wilczej 22, kamienica przy ul. Kujawskiej 3, Lipiński Passage w Warszawie.

 

Aktualnie w procesie rewitalizacji jest śródmiejsko położona Kamienica Wilcza 19. W ofercie znajdują się wykończone apartamenty na sprzedaż. Sprawdź dostępne apartamenty i zamieszkaj w Kamienicy w centrum Warszawy jeszcze w 2020 roku.

 

Nieustannie rozwijamy się, budując pozycję RealCo na rynku jako solidnego i wiarygodnego dewelopera. Firma RealCo jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NASZE CELE

Największe polskie miasta, mimo dynamicznego rozwoju, nadal posiadają fragmenty zaniedbanych zabytkowych dzielnic i nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Jesteśmy dumni, że możemy mieć czynny udział w poprawie estetyki naszych metropolii i wspólnie z naszymi Klientami i Partnerami - uwalniać potencjał zapomnianych budynków, przeobrażając je w tętniące życiem i wartościowe fragmenty tkanki miejskiej. Naszym nadrzędnym celem i najlepszą rekomendacją są zadowoleni Klienci, którzy doceniają jakość realizowanych przez nas projektów i zaangażowanie w ich wykonanie.

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania lub lokalu użytkowego w zabytkowym Młynie Maria?

 

Wypełnij odpowiedni formularz, a gdy tylko dostępne będą pierwsze lokale, otrzymasz od nas dopasowaną do Ciebie ofertę.

[forms ID=16]
[forms ID=17]
-