Add custom HTML to a Page

Realco

KIM JESTEŚMY

RealCo to firma deweloperska założo¬na w 2010 roku przez kadrę menadżerską z ponad 12-letnim doświadczeniem na ryn¬ku nieruchomości oraz w branży finansowej. W 2011 roku RealCo weszło w skład polskiej grupy kapitałowej Warsaw Equity.

 

Podejmujemy się wymagających realizacji zwią¬zanych z renowacją historycznych budynków, które dzięki naszej determinacji, wytrwałości, a także wiedzy i doświadczeniu odzyskują swój dawny blask. Cechuje nas przywiązanie do tra¬dycji i poszanowanie dla historycznych warto¬ści, oraz poczucie smaku i estetyki.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

RealCo to doświadczony deweloper. Za nami przeprowadzone z sukcesem realiza¬cje projektów o łącznej powierzchni użytko¬wej przekraczającej 37 tys. m2 oraz o wartości blisko 272 mln zł. Pośród realizacji znajdują się: kamienica przy Ogrodowej 65, kamienica przy Wilczej 22, kamienica przy ul. Kujawskiej 3, Lipiński Passage w Warszawie.

 

Aktualnie w procesie rewitalizacji jest śródmiejsko położona Kamienica Wilcza 19. W ofercie znajdują się wykończone apartamenty na sprzedaż. Sprawdź dostępne apartamenty i zamieszkaj w Kamienicy w centrum Warszawy jeszcze w 2020 roku.

 

Nieustannie rozwijamy się, budując pozycję RealCo na rynku jako solid¬nego i wiarygodnego dewelopera. Firma RealCo jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NASZE CELE

Największe polskie miasta, mimo dynamicznego rozwoju, nadal posiadają fragmenty zaniedbanych zabytkowych dzielnic i nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Jesteśmy dumni, że możemy mieć czynny udział w poprawie estetyki naszych metropolii i wspólnie z naszymi Klientami i Partnerami - uwalniać potencjał zapomnianych budynków, przeobrażając je w tętniące życiem i wartościowe fragmenty tkanki miejskiej. Naszym nadrzędnym celem i najlepszą rekomendacją są zadowoleni Klienci, którzy doceniają jakość realizowanych przez nas projektów i zaangażowanie w ich wykonanie.

-