Lokalizacja

Poszukujesz mieszkania nad Odrą, z widokiem na Ostrów Tumski, blisko rynku? Historyczny Młyn Maria to nowa inwestycja w centrum Wrocławia, która oferuje mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe wykończone w standardzie do zamieszkania. Zamieszkaj bezpośrednio nad Odrą, znajdź mieszkanie z tarasem w centrum Wrocławia, poznaj nowe mieszkania w Młynie Maria.

Historyczne centrum Wrocławia

Śródmiejska lokalizacja, największe zabytki i atrakcje turystyczne, wyspy odrzańskie, ul. Staromłyńska… – to właśnie tutaj młyn maria ma swój adres. W pobliżu znajdują się m.in.: most tumski, uniwersytet wrocławski, katedra świętego jana chrzciciela, muzeum narodowe.

Spacer po rynku

Młyn Maria to mieszkania w centrum Wrocławia! Spacer do ostrowa tumskiego zajmuje 6 minut, do ogrodu botanicznego – 7 minut. Stąd do rynku dojdziemy w 12 minut, a do hali targowej – zaledwie w 3 minuty.

Wypoczynek i rekreacja

Malownicze położenie młyna Maria, pomosty, kładki i odremontowane bulwary nad kanałami młyńskimi to gwarancja wypoczynku i rekreacji z bezpośrednim dostępem do odry. Młyn Maria znajduje się w przyjaznej i dającej wytchnienie przestrzeni, rzadko spotykanej w centrach innych dużych miast.