Add custom HTML to a Page

UNIKALNY    STANDARD

 

DO ZAMIESZKANIA

„do zamieszkania” to standard lokali mieszkalnych, wypracowany wspólnie przez architektów, projektantów wnętrz i specjalistów rynku mieszkaniowego. Oznacza to, że klient otrzymuje gotowy do użytku lokal, wyposażony w wybrane przez siebie elementy, takie jak: podłogi drewniane, armatura, ceramika, zabudowa kuchenna, drzwi wewnętrzne.

 

Nasz standard obejmuje:

 

  • drewniane podłogi,
  • ceramikę i armaturę łazienkową,
  • płytki ceramiczne ścienne i podłogowe, w tym dekory,
  • drzwi wewnętrzne,
  • zabudowę szaf,
  • zabudowę kuchenną w zróżnicowanej gamie kolorystycznej,
  • sprzęt kuchenny AGD, tj.: piekarnik, chłodziarko-zamrażarka, okap i płyta indukcyjna oraz zmywarka,
  • system inteligentnego zarządzania Fibaro.
ZAINSPIRUJ SIĘ

Wiemy, jak trudną i złożoną decyzją jest aranżacja wnętrza. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, opracowaliśmy inspiracje w postaci wizualizacji lokali w różnych stylach architektonicznych: nowoczesnym, skandynawskim, loftowym i eklektycznym.

Styl
Nowoczesny
Styl
skandynawski
Styl
loftowy
Styl
eklektyczny
INDYWIDUALNY CHARAKTER WNĘTRZ

Szerokie możliwości aranżacji wnętrza zapewnia wachlarz produktów, począwszy od okładzin podłogowych i ściennych w różnych kolorach, poprzez armaturę i ceramikę, wysokiej klasy zabudowę meblową kuchenną, zabudowę meblową w pokojach, aż po drzwi wewnętrzne. Dzięki temu klient ma możliwość stworzenia niezliczonej liczby zestawień, zachowując przy tym możliwość wpływu na charakter wystroju, poprzez indywidualne wprowadzenie kolorów, mebli, oświetlenia, tekstyliów czy dekoracji.

ZAMIESZKAJ KOMFORMOTOWO

Wszystkie mieszkania w Młynie Maria oferowane są w standardzie „do zamieszkania”. Taka propozycja to odpowiedź na potrzeby osób, ceniących swój czas i wygodę. Przeprowadzenie głośnych prac remontowych, w tym wykończenie powierzchni przed przekazaniem kluczy, zapewni mieszkańcom komfort, zdejmie z nich stresujące, kosztowne i uciążliwe prace wykończeniowe i da poczucie luksusu, jakim jest spokój.

 

Estetyka oraz dopracowane detale, nawiązujące do historii tego miejsca, dodatkowo podkreślą walory całej inwestycji. Do największych lokali mieszkalnych przypisane zostały rozległe tarasy widokowe. Dla szczególnie wymagających klientów zaprojektowano komfortowy i łatwo dostępny parking podziemny, ze stacjami ładowania pojazdów elektrycznych. Na jakość życia w młynie Maria wpłyną też najnowsze rozwiązania techniczne, jak system inteligentnego zarządzania, fibaro.

 

Odwiedź nasz showroom, by poznać szerokie możliwości wykończenia lokali w Młynie Maria.

-