Loading...

Aktualności

Podstawą naszych działań są przywiązanie do tradycji i poszanowanie dla historycznej wartości

„SACRUM I POSTINDUSTRIALIZM” WSPÓLNA PUBLIKACJA REALCO I MUZEUM ARCHITEKTURY

Publikacja pt. „Sacrum i postindustrializm. Wschodnie wyspy odrzańskie we Wrocławiu. Historia zabudowy” jest wspólnym projektem firmy RealCo Property Investment and Development (inwestora Młyna Maria) oraz Muzeum Architektury we Wrocławiu. Książka została zaprezentowana 25 maja 2018r. podczas specjalnego wydarzenia, w którym udział wzięli przedstawiciele inwestora i muzeum oraz autorka – dr Maria Zwierz.

Więcej

NOWE ŻYCIE WROCŁAWSKIEGO MŁYNA MARIA

Rozpoczęły się prace budowlane, których efekt pozytywnie zaskoczy wszystkich zakochanych we Wrocławiu. Młyn Maria – niepowtarzalny zespół zabytkowych budynków, znajdujący się w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta, zostanie poddany gruntownej rewitalizacji. Otrzymaliśmy właśnie prawomocne pozwolenie na budowę. Nową odsłonę Młyna Maria poznamy już w 2020 roku.

Więcej

REALCO WŚRÓD CZŁONKÓW POLSKIEGO ZWIĄZKU FIRM DEWELOPERSKICH

Ogromnie miło nam poinformować, że w lutym 2018r. dołączyliśmy do grona firm, należących do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Członkostwo w tej organizacji jest wynikiem ciągłego podnoszenia standardu naszych działań oraz dbałości o zaufanie Klientów.

Więcej

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE WYKONANE DLA REALCO

Już po raz drugi zorganizowaliśmy konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, w który zaangażowaliśmy wychowanków Domu Dziecka im. ks. Baudouina w Warszawie. Inicjatywa była dla dzieci dodatkowym impulsem do tworzenia oraz wykorzystania swojej kreatywności.

Więcej

HISTORYCZNA GABLOTA NA OGRODOWEJ 65

Po zakończonej rewitalizacji kamienicy, znajdującej się przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie, umieściliśmy na jej dziedzińcu pamiątkową gablotę. Za szybą znalazły się historyczne materiały, upamiętniające przeszłość przedwojennego budynku.

Więcej

KUJAWSKA 3: MIESZKANIA NA PODDASZU Już W Sprzedaży

Ruszyła sprzedaż mieszkań usytuowanych w części poddasza kamienicy znajdującej się przy ul. Kujawskiej 3. Oferta lokali w budynku, położonym w świetnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Mokotowa, powiększyła się o 11 mieszkań o powierzchniach od 26 do 40 m2.

Więcej

SPRZEDALIŚMY WSZYSTKIE MIESZKANIA W KAMIENICY PRZY UL. OGRODOWEJ 65

W lipcu br. zakończyliśmy sprzedaż mieszkań w swojej inwestycji, znajdującej się przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie. W kamienicy znajdowały się 62 lokale mieszkalne i 2 lokale usługowe w metrażach od 20 do 74 m2.

Więcej

REALCO ROZPOCZYNA SPRZEDAŻ MIESZKAŃ W KAMIENICY PRZY KUJAWSKIEJ 3

Kamienica przy ul. Kujawskiej 3 w Warszawie to przykład przedwojennej warszawskiej architektury. Od czerwca br. można zakupić w niej mieszkania, już od 27 m2. Na przyszłych mieszkańców czekają klimatyczne lokale położone w kameralnej i pełnej zieleni okolicy tuż przy centrum miasta.

Więcej

Zielna 37, Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa
Biuro: +48 22 395 75 34
Sprzedaż mieszkań: +48 536 160 000
biuro@realco.pl