Loading...

Aktualności

Podstawą naszych działań są przywiązanie do tradycji i poszanowanie dla historycznej wartości

Ruszyła sprzedaż lokali w zabytkowym Młynie Maria we Wrocławiu

W ramach prawomocnego pozwolenia na budowę i zgodnie z zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, RealCo rewitalizuje Młyn Maria oraz przekształca kompleks zabytkowych budynków, nadając im nowe funkcje: mieszkalną i usługową. W miejsce starych maszyn młyńskich, silosów i magazynów powstanie 121 lokali mieszkalnych o powierzchni od 25 do 130 m kw. oraz 14 usługowych, usytuowanych na parterze.

Więcej

RealCo w roli św. Mikołaja

Tegoroczna edycja konkursu na kartę świąteczną, została zorganizowana przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o. o. pod hasłem „Magia Świąt Bożego Narodzenia”. Do udziału w akcji zostali zaproszeni podopieczni warszawskiego Domu Dziecka im. ks. Baudouina, których zadaniem było stworzenie prac plastycznych, nawiązujących do bożonarodzeniowego klimatu.

Więcej

„SACRUM I POSTINDUSTRIALIZM” WSPÓLNA PUBLIKACJA REALCO I MUZEUM ARCHITEKTURY

Publikacja pt. „Sacrum i postindustrializm. Wschodnie wyspy odrzańskie we Wrocławiu. Historia zabudowy” jest wspólnym projektem firmy RealCo Property Investment and Development (inwestora Młyna Maria) oraz Muzeum Architektury we Wrocławiu. Książka została zaprezentowana 25 maja 2018r. podczas specjalnego wydarzenia, w którym udział wzięli przedstawiciele inwestora i muzeum oraz autorka – dr Maria Zwierz.

Więcej

NOWE ŻYCIE WROCŁAWSKIEGO MŁYNA MARIA

Rozpoczęły się prace budowlane, których efekt pozytywnie zaskoczy wszystkich zakochanych we Wrocławiu. Młyn Maria – niepowtarzalny zespół zabytkowych budynków, znajdujący się w jednej z najbardziej klimatycznych części miasta, zostanie poddany gruntownej rewitalizacji. Otrzymaliśmy właśnie prawomocne pozwolenie na budowę. Nową odsłonę Młyna Maria poznamy już w 2020 roku.

Więcej

REALCO WŚRÓD CZŁONKÓW POLSKIEGO ZWIĄZKU FIRM DEWELOPERSKICH

Ogromnie miło nam poinformować, że w lutym 2018r. dołączyliśmy do grona firm, należących do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Członkostwo w tej organizacji jest wynikiem ciągłego podnoszenia standardu naszych działań oraz dbałości o zaufanie Klientów.

Więcej

CHARYTATYWNE KARTKI ŚWIĄTECZNE WYKONANE DLA REALCO

Już po raz drugi zorganizowaliśmy konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną, w który zaangażowaliśmy wychowanków Domu Dziecka im. ks. Baudouina w Warszawie. Inicjatywa była dla dzieci dodatkowym impulsem do tworzenia oraz wykorzystania swojej kreatywności.

Więcej

HISTORYCZNA GABLOTA NA OGRODOWEJ 65

Po zakończonej rewitalizacji kamienicy, znajdującej się przy ul. Ogrodowej 65 w Warszawie, umieściliśmy na jej dziedzińcu pamiątkową gablotę. Za szybą znalazły się historyczne materiały, upamiętniające przeszłość przedwojennego budynku.

Więcej

KUJAWSKA 3: MIESZKANIA NA PODDASZU Już W Sprzedaży

Ruszyła sprzedaż mieszkań usytuowanych w części poddasza kamienicy znajdującej się przy ul. Kujawskiej 3. Oferta lokali w budynku, położonym w świetnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Mokotowa, powiększyła się o 11 mieszkań o powierzchniach od 26 do 40 m2.

Więcej

Zielna 37, Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa
Biuro: +48 22 395 75 34
Sprzedaż mieszkań: +48 536 160 000
biuro@realco.pl