Baza wiedzy

Jak urządzić mieszkanie na wynajem? Dla kogo dom jednorodzinny pod miastem to świetny wybór? Czy otwarta kuchnia się sprawdza? Odpowiadamy na te i wiele innych pytań w sekcji BAZA WIEDZY. Poznaj najnowsze trendy na rynku nieruchomości, wskazówki, porady i analizy.

08/2023

Okolice Parku Szczytnickiego we Wrocławiu – dlaczego warto tam mieszkać?

Park Szczytnicki we Wrocławiu to jeden z najpiękniejszych terenów zielonych, gdzie warto wybrać się na spacer, śniadanie na łonie natury lub romantyczną randkę. Okolice tego parku są także świetnie skomunikowane...
czytaj więcej
08/2023

10 praktycznych pomysłów na aranżację poddasza

Marzenie o przekształceniu nieużywanego poddasza w funkcjonalne i przytulne pomieszczenie może stać się rzeczywistością. Ta przestrzeń oferuje wiele możliwości aranżacyjnych.

czytaj więcej
07/2023

Jak urządzić apartament dla małej rodziny? Najlepsze porady w pigułce

Urządzanie apartamentu dla małej rodziny to zadanie, które wymaga odpowiedniego przemyślenia potrzeb domowników i planowania.

czytaj więcej
07/2023

Salonowe inspiracje, czyli jak zaprojektować salon w domu typu bliźniak

Czy marzysz o salonie, który będzie nie tylko stylowy, ale również funkcjonalny i komfortowy? Zapraszamy do lektury naszego poradnika.

czytaj więcej
06/2023

Spiżarnia a mieszkanie – jak ją zaprojektować?

Nawet niewielka spiżarnia w mieszkaniu znacznie ułatwia przechowywanie zapasów pożywienia oraz akcesoriów kuchennych. Stworzenie takiego pomieszczenia wcale nie musi być kosztowne ani problematyczne. Wystarczy, że poznasz kilka wskazówek aranżacyjnych, zaangażujesz...
czytaj więcej

Realco Property Investment and Development Sp. z o.o.

ul. Zielna 37,
Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa

+48 22 395 75 34
biuro@realco.pl