Loading...

REALCO WŚRÓD CZŁONKÓW POLSKIEGO ZWIĄZKU FIRM DEWELOPERSKICH

Ogromnie miło nam poinformować, że w lutym 2018r. dołączyliśmy do grona firm, należących do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Członkostwo w tej organizacji jest wynikiem ciągłego podnoszenia standardu naszych działań oraz dbałości o zaufanie Klientów.

Polski Związek Firm Deweloperskich jest organizacją skupiającą deweloperów mieszkaniowych i biurowych z całej Polski. Jego celem jest zapewnienie korzystnych warunków do prowadzenia działalności deweloperskiej oraz czuwanie nad bezpieczeństwem kupujących poprzez promowanie idei Kodeksu Dobrych Praktyk, który został zaakceptowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) i obowiązuje w relacjach firm członkowskich z nabywcami mieszkań.

Celem PZFD jest również inicjowanie wymiany poglądów między ekspertami, którzy kształtują rynek nieruchomości w Polsce oraz integracji środowisk z nim związanych. Aktywne uczestnictwo w PZFD jest potwierdzeniem wartości naszej firmy: dbałości o najwyższe standardy, wiarygodności, uczciwości i troski o zadowolenie Klienta.


Zielna 37, Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa
Biuro: +48 22 395 75 34
Sprzedaż mieszkań: +48 536 160 000
biuro@realco.pl
>