Dom jednorodzinny pod miastem – dla kogo?


Mieszkanie w mieście czy dom jednorodzinny pod miastem ? – to pytanie zadaje sobie wiele osób będących na etapie poszukiwania własnych czterech kątów. Ze względu na wiele korzyści domy z ogrodem cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Oto dla kogo wybór domu pod miastem to świetna opcja.


Dom z ogrodem dla rodzin z dziećmi

Duży wpływ na wybór miejsca zamieszkania ma wielkość rodziny. W przypadku rodzin z dziećmi najczęstszym rozwiązaniem jest dom z ogrodem na obrzeżach miasta, gdzie ceny nieruchomości są w atrakcyjnych cenach. Za tą opcją przemawia również większy metraż, który w przypadku posiadania dzieci jest kluczowy. Dzięki dużej powierzchni możliwe jest wyodrębnienie dodatkowych pomieszczeń na spiżarnię czy garderobę. Natomiast ogród jest przyjaznym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dzieci mają bezpieczną przestrzeń do zabaw a dorośli strefę relaksu.

Dom jednorodzinny pod miastem - dla kogo -realco

Styl życia a wybór miejsca zamieszkania

Dom jednorodzinny to idealne miejsce dla osób pracujących w systemie home office jak i dla miłośników spędzania czasu we własnej przestrzeni. Brak sąsiadów za ścianą sprawi, że w czasie pracy czy odpoczynku nikt nie zakłóci spokoju. Największą wartością jest prywatność wewnątrz domu jak i na podwórku. Z kolei zwolennicy aktywnego wypoczynku poza domem będą mieli szybki dostęp do okolicznych lasów i parków.

Zwolennicy życia blisko natury

Ogromną zaletą mieszkania poza miastem jest cisza i spokój. Wszyscy, którzy pragną odciąć się od miejskiego zgiełku odnajdą tam swoje miejsce. Kolejną z korzyści mieszkania poza miastem jest czyste powietrze, co będzie istotne dla osób ceniących zdrowe środowisko.

Dom jednorodzinny – swoboda, której potrzebujesz

Mieszkanie w domu wiąże się ze swobodą w podejmowaniu decyzji takich jak wygląd czy funkcjonalność, wszystko jest dopasowane do indywidualnych potrzeb. Brak zależności od spółdzielni czy innych mieszkańców daje całą paletę możliwości działania, bez konieczności prowadzenia konsultacji z innymi mieszkańcami. Dom z ogrodem na obrzeżach miasta sprawdzi się dla osób, które chcą samodzielnie realizować wizję własnej przestrzeni domu i ogrodu.

Dom jednorodzinny pod miastem – dynamiczny rozwój

Tereny na obrzeżach miasta stale się rozwijają, odpowiadając na potrzeby mieszkańców. Powstają nowe szkoły i przedszkola, parki, place zabaw czy ośrodki kultury, co również tworzy nowe miejsca pracy dla osób chcących pracować blisko domu. To jedne z wielu elementów dynamicznej rozbudowy podmiejskiej infrastruktury.

Realco Property Investment and Development Sp. z o.o.

ul. Zielna 37,
Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa

+48 22 395 75 34
biuro@realco.pl