Nieruchomość pod Warszawą – na co zwrócić uwagę, kupując ją od dewelopera?

Planujesz zakup nieruchomości pod Warszawą? A może chcesz zdobyć informacje na temat tego, co jest ważne podczas wyboru domu – bliźniaka od dewelopera? Ten artykuł pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Dowiedz się, jak korzystnie zainwestować w dom bliźniak i dlaczego nieruchomość pod Warszawą jest nieco tańsza od tej w samym centrum miasta.

Zakup domu – bliźniaka pod Warszawą – co jest najważniejsze?

Jeśli chodzi o domy bliźniacze, koniecznie weź pod uwagę ich lokalizację, szczególnie jeśli te znajdują się bezpośrednio pod Warszawą. To dość istotne jeśli pracujesz stacjonarnie np. w centrum miasta, a dojazd z nowego domu mógłby zająć Ci nawet do 2 godzin. Oczywiście sam czas dojazdu do pracy nie powinien być jedynym wyznacznikiem tego, jaką nieruchomość pod Warszawą wybrać. Koniecznie weź pod uwagę też takie aspekty, jak:

  • poziom rozbudowy okolicznej infrastruktury, czyli dostęp do sklepów, przedszkoli, szkół i galerii handlowych,
  • rozmiar działki,
  • technologia budowy domu – najlepiej wybieraj takie nieruchomości od deweloperów, które są energooszczędne i postawione z jak najlepszych materiałów budowlanych,
  • sposób ogrzewania nieruchomości np. pompa ciepła i rekuperacja,
  • powierzchnia użytkowa nieruchomości,
  • wielkość ogródka,
  • dostęp do miejsc postojowych.

Oczywiście to tylko niektóre kwestie, na jakie warto zwrócić uwagę podczas wybierania nieruchomości pod Warszawą dla siebie i rodziny.  Uwzględnij też wszelkie kwestie prawne związane z terminami przekazania praw własności przez dewelopera oraz finalną cenę zakupu domu w zabudowie bliźniaczej w okolicach Warszawy.

Idealny dom typu bliźniak pod Warszawą – jaka powinna być idealna inwestycja?

Najlepszy dom – bliźniak pod Warszawą to taki, który przede wszystkim ma dobrą lokalizację pod względem dojazdu do centrum miasta oraz bliskości sklepów, szkół i przedszkoli. Ciekawą opcją są domy z naszej inwestycji Michałowice Parkowa. To miejsce, gdzie proponujemy przestronne domy bliźniacze o powierzchni prawie 150 m2 z dostępem do dużych ogrodów, których działka sięga powierzchni prawie 500 m2.  Wybierając dom w takiej lokalizacji będziesz mieć nie tylko dobry dojazd do Warszawy. Decydując się na naszą inwestycję w Michałowicach otrzymasz dostęp do ogrzewania podłogowego, rekuperacji oraz systemu ogrzewania przygotowanego pod montaż klimatyzacji oraz paneli fotowoltaicznych. Nasza inwestycja pod Warszawą oferuje wysoki standard wykonania. Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem cieszymy się pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. 

Czy warto kupić dom typu bliźniak od dewelopera pod Warszawą? Podsumowanie

Zakup domu – bliźniaka od dewelopera pod Warszawą to dobry pomysł, ale tylko wtedy, kiedy masz pewność, że firma jest rzetelna i cieszy się dobrymi opiniami innych klientów. Zanim wybierzesz nieruchomość i dokonasz jej zakupu, koniecznie sprawdź wszystkie kwestie prawne, powierzchnię domu oraz jego lokalizację. 

Jeśli już inwestujesz nawet kilkaset tysięcy złotych w dom – bliźniak od dewelopera – wybierz taki, który zapewni Ci komfort mieszkania przez wiele lat i będzie zbudowany zgodnie z najnowszymi technologiami budownictwa. Mimo z góry narzuconego projektu od masz szansę zamieszkać w nieruchomości, która zachowuje najwyższe standardy, tak, jak np. inwestycja Michałowice Park.

Realco Property Investment and Development Sp. z o.o.

ul. Zielna 37,
Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa

+48 22 395 75 34
biuro@realco.pl