Nieruchomość przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu – czy warto zainwestować?

Okolice Parku Szczytnickiego we Wrocławiu to ciekawa okolica, która doskonale nadaje się do życia dla rodzin z dziećmi. Mnóstwo terenów zielonych oraz nowoczesna architektura mieszkalna to główne wyróżniki tego miejsca. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jakie apartamenty są dostępne na terenie Parku Szczytnickiego we Wrocławiu? Nieruchomość przy Parku Szczytnickim – sprawdź i wybierz nowe miejsce do życia dla swojej rodziny!

Apartamenty przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu – co to za inwestycja?

Jeśli chodzi o Apartamenty przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu, warto dodać, że mieszkania w tej inwestycji są dostępne z metrażem nawet do 126 m2. To całkiem spora powierzchnia, która będzie wystarczająca dla rodziny z dziećmi. Inwestycja przy Parku Szczytnickim to przede wszystkim:

  • nowoczesna architektura,
  • niska zabudowa,
  • obszerne ogródki przynależne do lokali na parterze,
  • duże balkony na piętrach,
  • przestronne tarasy dachowe dla apartamentów,
  • wysoki standard wykończenia.

Jest to inwestycja stworzona z myślą o osobach, które poszukują idealnego miejsca do życia dla całej swojej rodziny. Ekskluzywności tego miejsca dodaje fakt, że w budowie wykorzystane zostaną wyselekcjonowane materiały, np. płyty klinkierowe o ciepłych odcieniach piaskowca na elewacjach. 

Dlaczego warto wybrać lokum mieszkalne w inwestycji przy Parku Szczytnickim?

Jest naprawdę mnóstwo powodów, dla których warto zdecydować się na inwestycję w nieruchomość na terenie Parku Szczytnickiego. To miejsce, gdzie praktycznie każdy może poczuć się jak w domu. Dla mieszkańców zapewnione są liczne udogodnienia, takie, jak:

  • siłownia,
  • sala zabaw dla dzieci,
  • obszerne komórki lokatorskie i boksy rowerowe,
  • komfortowe garaże samochodowe.

Co więcej, lokalizacja inwestycji realizowanej przez RealCo jest wręcz idealna. Lokum mieszkalne w pobliżu Parku Szczytnickiego we Wrocławiu sprzyja długim spacerom oraz nienagannej atmosferze wokół osiedla praktycznie o każdej porze roku. Wyróżniamy też kilka innych powodów, dla których warto zdecydować się na inwestycję w apartamenty przy Parku Szczytnickim. 

Główne czynniki to: stolarka drzwiowa i okienna o podwyższonej izolacji akustycznej, instalacja pod klimatyzację, funkcjonalny rozkład mieszkań, a także zbudowana pełna infrastruktura pozwalająca na ładowanie samochodów elektrycznych. Co ciekawe, ok. 1,7 ha terenu przeznaczone zostanie pod części wspólne dostępne dla wszystkich mieszkańców.

Zamieszkaj w przepięknym miejscu – wybierz apartamenty przy Parku Szczytnickim

Zdecyduj się na zakup apartamentu w nowej inwestycji RealCo tuż obok Parku Szczytnickiego we Wrocławiu, jeśli chcesz zamieszkać w pięknym miejscu otoczonym zielonymi terenami. To osiedle apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie wykończenia. Dla osób, które cenią sobie ponadczasowy design oraz nienaganną jakość wykonania budynków to strzał w dziesiątkę!

Skontaktuj się z przedstawicielem sprzedaży i zdecyduj się na zakup nowego lokum mieszkalnego w tej inwestycji. Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji i zamieszkasz w miejscu, które zachwyca świetną lokalizacją, dużą przestrzenią oraz nieograniczonym dostępem do terenów zielonych, z dala od zgiełku centrum miasta.

Realco Property Investment and Development Sp. z o.o.

ul. Zielna 37,
Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa

+48 22 395 75 34
biuro@realco.pl