Nieruchomości premium- czym się charakteryzują

Ekskluzywność oraz najwyższy komfort stale przyciągają chętnych do nabycia nieruchomości premium. Luksusowe apartamenty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ zapewniają wygodę oraz prestiż dla coraz bardziej wymagających klientów. W artykule wyjaśnimy, co to nieruchomość premium oraz czym się charakteryzuje.

Nieruchomości premium – czym są i co je wyróżnia?

Do nieruchomości premium zaliczamy luksusowe apartamenty w tym penthouse’y, mieszkania oraz domy. Przyciągają nabywców, którzy poszukują lokali gwarantujących najwyższy komfort. Wysoki standard nieruchomości przekłada się na ceny nieruchomości, które zaczynają się na poziomie kilkunastu tysięcy złotych za m2. Unikatowość, luksus czy ponadprzeciętność to jedne z wielu cech, które je charakteryzują. Ekskluzywne apartamenty znajdziemy w nowoczesnych wieżowcach, ale również w zabytkowych kamienicach czy zrewitalizowanych budynkach będących częścią historii miasta. O ich wyjątkowości decyduje przede wszystkim prestiżowa lokalizacja oraz wykończenie najlepszej jakości. Mieszkańcy mają do dyspozycji liczne udogodnienia poprawiające komfort życia. Nieruchomości te cieszą się ogromną popularnością wśród ludzi zamożnych chcących ulokować swój kapitał w bezpiecznym i przynoszącym zyski miejscu. Wartość luksusowych nieruchomości na rynku stale rośnie, dlatego zakup mieszkania będzie korzystną inwestycją, zarówno na własny użytek jak i z przeznaczeniem na wynajem.

Nieruchomości premium -realco
Nieruchomości premium -realco

Lokalizacja nieruchomości premium

Luksusowe apartamenty cechują się niezwykle atrakcyjną lokalizacją. Położone są w najlepszych dzielnicach, największych miast, takich jak Warszawa czy Wrocław. Prestiżowa okolica jest nieodłącznym elementem nieruchomości premium. Lokale znajdujące się w centrum miasta zapewniają właścicielom łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury. Mieszkańcy mają w zasięgu ręki jedne z najmodniejszych punktów gastronomicznych w mieście. Nieruchomość otaczają piękne parki oraz luksusowe sklepy. Nieodłącznym elementem lokali premium jest atrakcyjny widok z okna na panoramę miasta, krajobraz gór czy morze.

Najwyższy standard luksusowych apartamentów

To, co charakteryzuje ekskluzywne nieruchomości, jest najwyższy standard wykończenia wnętrz, jak i samego budynku. Luksusowe apartamenty tworzone są z dbałością o każdy szczegół, wyróżnia je unikalny wygląd. Użyte materiały są najlepszej jakości, naturalne drewno i kamień oraz wyposażenie od cenionych producentów. Nieruchomości premium mogą pochwalić się wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii oraz ekologicznych rozwiązań.

Jakie udogodnienia oferują nieruchomości premium?

Właściciele mieszkań premium mają do dyspozycji liczne udogodnienie, wśród nich znajdziemy podziemny parking dla posiadaczy samochodów. Jest to kluczowa kwestia, ponieważ większość nieruchomości premium ulokowana jest w centrum miasta, gdzie przestrzeń do parkowania jest znacząco ograniczona. Garaż podziemny może być również wyposażony w prywatną myjnię samochodową wyłącznie na użytek mieszkańców.

Najczęściej w budynku nieruchomości premium znajduje się recepcja, umożliwia to między innymi bezpieczne przechowanie przesyłki od kuriera. Coraz częściej spotykanym udogodnieniem jest usługa concierge, oferująca pomoc w codziennych czynnościach. Natomiast ochrona dba o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Nieruchomość premium wyróżnia dostęp do takich udogodnień, jak sala fitness i siłownia, sauna, basen czy nawet kort do Squasha.

Wśród ofert luksusowych nieruchomości można znaleźć mieszkania z tarasem lub ogrodem na dachu, jest to idealne miejsce do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Najczęściej są to apartamenty na ostatnich piętrach budynku, tak zwane penthouse’y.

Prestiż

Przy budowie nieruchomości premium deweloperzy współpracują z najlepszymi architektami oraz wykonawcami, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ekskluzywne apartamenty cieszą się ogromnym zainteresowaniem szczególnie wśród znanych osób. Często już sama nieruchomość zwiększa prestiż okolicy, przyciągając tym samym przyszłych właścicieli lokali usługowych i gastronomicznych.

Realco Property Investment and Development Sp. z o.o.

ul. Zielna 37,
Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa

+48 22 395 75 34
biuro@realco.pl