Jakie zalety ma posiadanie nieruchomości w Młynie Maria?

Młyn Maria to najnowsza inwestycja firmy deweloperskiej RealCo we Wrocławiu. Położona na dwóch odrzańskich wyspach (Piasek i Młyńskiej) zabytkowa nieruchomość zlokalizowana w centrum Wrocławia przyciąga dzięki swojej wyjątkowości i walorom, wobec których ciężko przejść obojętnie. Nowe mieszkania w Młynie Maria – co zyskuje nabywca nieruchomości w Młynie Maria?

Nowe mieszkania z historią w tle

Pierwsza zabudowa młyńska zlokalizowana przy ulicy Staromłyńskiej pochodzi z XIII wieku. Od tamtego czasu właściciele młyn wielokrotnie się zmieniali. Zmieniała się również jego architektoniczna struktura. Przełom XIX i XX wieku to moment gruntownej modernizacji  obiektu, który stał się w rezultacie jednym z najbardziej efektywnych młynów w regionie. Podstawowa, czyli produkcyjna funkcja jaką spełniał młyn wygasła wraz z powojennym rozwojem przemysłu spożywczego na obrzeżach Wrocławia. Przez cały ten czas niezmienione pozostały jedynie kanały młyńskie, które wciąż wiernie mu towarzyszą. Rewitalizacja przeprowadzona przez RealCo to zatem kolejna metamorfoza tego budynku. Niewątpliwie mieszkańcy Młyna Maria stają się właścicielami nowego mieszkania w centrum Wrocławia. Jednak nie tylko. Wraz z przeprowadzką nabywają część wielowiekowej historii miasta biorąc jednocześnie udział w nowym etapie życia tego zabytkowego obiektu.

Jakie zalety ma posiadanie nieruchomości w Młynie Maria -realco

Nowe mieszkania w standardzie „do zamieszkania”

Wszystkie lokale mieszkalne w Młynie Maria dostępne są wraz wykończeniem w wysokim standardzie. Jest to duży komfort i znaczna oszczędność czasu. Nabywca mieszkania może uniknąć czasochłonnych poszukiwań materiałów, sprzętów czy produktów a także godnych zaufania fachowców zajmujących się wykończeniami. Przeprowadzenie głośnych prac remontowych i nadzór nad pracami to również nie problem mieszkańców. Każdy Klient wprowadza się do mieszkania, w którym znajdują się już wybrane przez niego elementy wyposażenia takie jak ceramika i armatura sanitarna, drewniane deski podłogowe, płytki ceramiczne a także szafy w zabudowie i drzwi wewnętrzne. Od razu może zacząć korzystać z zabudowanej i wyposażonej w sprzęty kuchni. Mieszkańcy mają do dyspozycji garaż podziemny z wygodną rampą i windy.

Komfort, oszczędności i bezpieczeństwo dzięki systemowi smart home

 Każde mieszkanie jest wyposażone w nowoczesne narzędzie umożliwiające zarządzanie znajdującymi się wewnątrz urządzeniami tak, aby stworzyć spersonalizowane i maksymalnie komfortowe warunki życia. Dzięki systemowi inteligentnego zarządzania możliwe jest m.in. tworzenie scen podyktowanych stylem życia mieszkańców. Np. centralka może automatycznie wyłączyć niepotrzebnie pobierające prąd urządzenia w przypadku wykrycia naszej nieobecności. Możemy również zdalnie sterować domową instalacją grzewczą. Jeszcze przed powrotem do domu możemy uruchomić ogrzewanie tak, że po powrocie będzie nas czekało przyjemne ciepło. System inteligentnego zarządzania zapewnia również większe bezpieczeństwo. Poinformuje nas o zalaniu i odłączy wodę w przypadku, gdy instalacja hydrauliczna będzie wadliwa.

Dostęp do atrakcji i kultury

Młyn Maria to idealne miejsce dla osób, które kochają miejski styl życia. Spontaniczne spotkania ze znajomymi, wypad na zakupy czy do kina czy restauracji? Mieszkańcy mają szybki i dogodny dostęp do atrakcji. Spacer do Ostrowa Tumskiego to kwestia kilku minut, podobnie jak do Ogrodu Botanicznego. Na Rynek dostaniemy się w zaledwie 12 minut zaś do Hali Targowej dojdziemy w zaledwie 3 minuty.

Kontakt z naturą

Inwestycja Młyn Maria to dowód na to, że bliskość atrakcji typowo miejskich – dostęp do kin, centrów handlowych cze restauracji nie oznacza konieczności rezygnacji z kontaktu z naturą. Mieszkańcy Młyna Maria mają bowiem bezpośredni dostęp do odremontowanych nabrzeży, tarasu widokowego oraz kanałów młyńskich. Rozległe tereny zieleni oraz bulwary tworzą idealne miejsce do rekreacji i mniej lub bardziej aktywnego wypoczynku.

Realco Property Investment and Development Sp. z o.o.

ul. Zielna 37,
Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa

+48 22 395 75 34
biuro@realco.pl