Nowy trend na rynku nieruchomości

Nowe mieszkania cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem wśród Polaków. Upatrujemy w nich stabilnej inwestycji, poszukujemy nowego mieszkania w związku z przeprowadzką do innego miejsca, często potrzebna jest nam większa przestrzeń do komfortowego życia. Bez względu na powód, zakup mieszkania w stanie deweloperskim wiąże się z koniecznością jego wykończenia. To z kolei oznacza czasochłonne wyprawy do marketów w poszukiwaniu inspiracji i zakupu materiałów, poszukiwania i oczekiwanie na fachowców. Coraz więcej osób postrzega to jako nużące utrapienie. Nie mamy na to ani czasu, ani ochoty. Dokładnie do takiego odbiorcy skierowana jest oferta firmy deweloperskiej RealCo. Młyn Maria to inwestycja zlokalizowana w sercu Wrocławia, w której wszystkie dostępne mieszkania sprzedawane są wraz z wykończeniem w wysokim standardzie „do zamieszkania”. Co dokładnie otrzymuje Klient decydując się na ten wariant zakupu nowego mieszkania?

Młyn Maria – nowe mieszkania Wrocław

Standard lokali „do zamieszkania” został wypracowany przez architektów, specjalistów rynku mieszkaniowego oraz projektantów wnętrz. Wysoki standard wykończenia wnętrz jest już uwzględniony w cenie zakupu nowego mieszkania. Dzięki temu mieszkańcy mogą wprowadzić się do lokalu mieszkalnego, w którym zastaną drewniane deski podłogowe, płytki ceramiczne ścienne oraz podłogowe, łącznie z dekorami, ceramikę a także armaturę sanitarną. W każdym mieszkaniu zamontowano również drzwi wewnętrzne i szafy w zabudowie. Młyn Maria został również wyposażony w  najnowsze rozwiązania techniczne, w tym system inteligentnego zarządzania domem firmy Fibaro. Dzięki niemu możliwe jest takie skonfigurowanie urządzeń znajdujących się w mieszkaniu, aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom mieszkańców. Standard „do zamieszkania” to również zabudowa kuchenna firmy Nolte wraz ze sprzętem kuchennym AGD, czyli chłodziarko-zamrażarką, okapem, płytą indukcyjną, piekarnikiem a także zmywarką.

Dlaczego warto mieszkać w centrum Wrocławia - realco

Nowe mieszkania w standardzie „do zamieszkania” – co zyskuje Klient?

 Nabycie mieszkania wykończonego w standzie „ do zamieszkania” to:

  • oszczędność czasu
  • brak konieczności poszukiwania i zakupu materiałów wykończeniowych
  • brak konieczności szukania i oczekiwania na ekipę wykończeniową
  • brak konieczności koordynowania i nadzorowania poszczególnych etapów prac wykończeniowych
  • gwarancja wysokiej jakości wykorzystanych materiałów i sprzętów
  • gwarancja spokoju i czystości – unikamy hałasu i bałaganu wiążącego się z pracami wykończeniowymi u sąsiadów


Zalety zakupu mieszkania wykończonego w standardzie „do zamieszkania” przekonują zwłaszcza tych klientów, którzy już mają za sobą remont i aranżację mieszkania czy też domu. Mają oni pełną świadomość tego, z czym to się wiąże i chcą uniknąć ponownego angażowania się w szereg czasochłonnych czynności związanych z wykończeniem nowego mieszkania. Wybierają oszczędność czasu, komfort i funkcjonalność.

Realco Property Investment and Development Sp. z o.o.

ul. Zielna 37,
Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa

+48 22 395 75 34
biuro@realco.pl