DNI OTWARTE   

 

ZAGLĄDAMY DO WNĘTRZ MŁYNA MARIA

28 listopada, sobota

5 grudnia, sobota

Zapraszamy na indywidualne spotkania na budowie Młyna Maria. Jesteśmy do dyspozycji w dwie soboty - jedna w listopadzie, druga w grudniu. W godzinach od 10:00 do 15:00. Zarezerwuj dogodny dla siebie termin i skontaktuj się z nami 536 160 000. Prezentacja lokali i spacer po budowie Młyna Maria odbędzie się po uprzedniej rezerwacji.

Takiej okazji jeszcze nie było!
Poznaj Młyn Maria od środka.

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo, dlatego prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania na konkretną godzinę. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy kaski ochronne i kamizelki odblaskowe. Naszych gości prosimy o przybycie w stosownym obuwiu ochronnym i punktualnie na ustaloną godzinę. Dzieci i młodzież poniżej 16 roku życia nie mogą przebywać na terenie budowy.

Biuro sprzedaży i Lokal pokazowy

Staromłyńska 4 lok. 18, Wrocław

Zabytkowy kompleks budynków pod zachowaną, historyczną nazwą Młyn Maria, już niebawem zyska nowe oblicze. Dzięki rewitalizacji ten wielowiekowy obiekt powróci na mapę Wrocławia jako unikalna inwestycja, oryginalnie położona na odrzańskich wyspach w sercu Wrocławia. Już w połowie 2021 roku Młyn Maria przywita nowych mieszkańców. Powstaną tu mieszkania wykończone w wysokim standardzie, komórki lokatorskie, garaż podziemny oraz lokale usługowe dostępne na parterze.