Wyjątkowe miejsce z historią
na Twój biznes

Lokale usługowe od 68m2 we Wrocławiu
  • - Lokale na parterze, z dużymi witrynami
  • - Przestronne, z możliwością łączenia
  • - Ceny od 15,2 tys. zł /m2

Lokal na biznes w sercu Wrocławia?

Młyn Maria

ul. Staromłyńska

Akceptuję zgody marketingowe

  ( czytaj więcej )

WYRAŻAM ZGODĘ NA OTRZYMYWANIE OD MŁYN MARIA SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ NA WSKAZANY PRZEZE MNIE W FORMULARZU ADRES E-MAIL INFORMACJI HANDLOWYCH, DOTYCZĄCYCH PRODUKTÓW I USŁUG OFEROWANYCH PRZEZ MŁYN MARIA SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 18 LIPCA 2002 R. O ŚWIADCZENIU USŁUG DROGĄ ELEKTRONICZNĄ (DZ.U. 2002 NR 144, POZ. 1204 Z PÓŹN. ZM.).

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 29 SIERPNIA 1997 R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (DZ.U. 1997 NR 133, POZ. 883 Z PÓŹN. ZM.) W CELACH MARKETINGOWYCH PRZEZ MŁYN MARIA SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE I OŚWIADCZAM, ŻE PODANIE PRZEZE MNIE DANYCH OSOBOWYCH JEST DOBROWOLNE ORAZ, ŻE ZOSTAŁEM POINFORMOWANY O MOŻLIWOŚCI ŻĄDANIA DOSTĘPU DO MOICH DANYCH OSOBOWYCH, ICH ZMIANY ORAZ USUNIĘCIA.

WYRAŻAM ZGODĘ NA UŻYWANIE PRZEZ MŁYN MARIA SP. Z O.O. Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIE TELEKOMUNIKACYJNYCH URZĄDZEŃ KOŃCOWYCH, KTÓRYCH JESTEM UŻYTKOWNIKIEM DLA CELÓW MARKETINGU BEZPOŚREDNIEGO W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 16 LIPCA 2004 R. PRAWO TELEKOMUNIKACYJNE (DZ.U. 2004 NR 171, POZ. 1800 Z PÓŹN. ZM.).

Lokale łatwo dostępne i dobrze widoczne
  • - W centrum Wrocławia,   ul. Staromłyńska
  • - Budynek otwarty, nieogrodzony
  • - Rynek i Ostrów Tumski w pobliżu

Młyn Maria - jedyna taka inwestycja

Zabytek z XIII wieku
poddany rewitalizacji
121 mieszkań
i 14 lokali usługowych
Dobrze skomunikowana
okolica, bliskość rynku