Udostępnij na FacebookUdostępnij na Twitterze

Inwestycja "Wilcza 22 Kamienica w Podwórzu" zakłada stworzenie komfortowej oraz funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej, spełniającej nowoczesne standardy, przy jednoczesnym zachowaniu niepowtarzalnego, historycznego charakteru miejsca. Przedwojenny budynek, odrestaurowany przy użyciu wysokiej jakości materiałów, idealnie wpisuje się w koncepcję współczesnej Warszawy.

Kamienica w Podwórzu obok wyjątkowej architektury i jakości wykonania, to także styl życia. Miejsce powstało z myślą o osobach kochających energię miasta, a jednocześnie ceniących sobie tradycję i niezależność. Tutaj nowoczesność harmonijnie współgra z tradycyjną architekturą warszawskich kamienic.

Mieszkania znajdujące się w podwórzu zapewniają dystans od zgiełku miasta i możliwość cieszenia się domowym zaciszem, co stanowi o wyjątkowości miejsca jakim jest Kamienica  w Podwórzu.  Komfort  życia  w  połączeniu
z historyczną zabudową w samym sercu stolicy, jest odpowiedzią na potrzeby tych, którzy wierzą, że można mieć to, co najlepsze.

Do dyspozycji mieszkańców oddano 22 lokale o powierzchni od 25,50 m2 do 77,60 m2. Do każdego lokalu została przypisana powierzchnia w kondygnacji podziemnej (piwnica). Sprzedaż lokali rozpoczęto z końcem lipca 2014 roku.