Michałowice Parkowa – dlaczego warto tu zamieszkać?

Planujesz zakup nowej nieruchomości nieopodal Warszawy i chcesz czuć się w niej niczym w prawdziwym domu? Wybierając naszą inwestycję Michałowice Parkowa, będziesz mieć pewność, że Twój przyszły dom w 100% spełni Twoje oczekiwania. Chcesz dowiedzieć się więcej? Oto kilka ciekawych informacji o naszej najnowszej inwestycji!

Michałowice Parkowa – inwestycja, która przyciąga uwagę!

Decydując się na Michałowice Parkowa, możesz zyskać przede wszystkim:

 • prywatny ogród, którego powierzchnia może sięgać nawet do 500 m2,
 • powierzchnię nieruchomości do 250 m2 w zależności od wybranej konfiguracji wraz z garażem,
 • innowacyjne rozwiązania, które zapewniają energooszczędność nieruchomości oraz jej łatwe ogrzewanie poprzez zastosowanie tzw. podłogówki,
 • świetną lokalizację domu – zaledwie 2,5 km do granicy Warszawy,
 • w 100% ekologiczny system wentylacji i rekuperacji,
 • możliwość ładowania auta elektrycznego w swoim garażu.

Sprawdź także: Funkcjonalny rozkład mieszkania – co o nim decyduje?

Jeśli szukasz inwestycji, która będzie idealna niemalże pod każdym względem, koniecznie zdecyduj się na Michałowice Parkowa. Proponujemy przede wszystkim najwyższy standard wykończenia wnętrz do stanu deweloperskiego oraz:

 • ogrzewanie podłogowe,
 • przygotowaną instalację pod montaż klimatyzacji,
 • wysokiej jakości, antywłamaniowe drzwi wejściowe,
 • opcję montażu rolet na oknach – sterowanych elektrycznie,
 • nowoczesną instalację pod system paneli fotowoltaicznych,
 • oświetlenie drogi osiedlowej najwyżej jakości,
 • dodatkową altankę na odpady.

Oczywiście to tylko niektóre z aspektów, jakie wyróżniają naszą inwestycję w Michałowicach. Domy tego typu budujemy z myślą o najbardziej wymagających osobach poszukujących idealnego miejsca do życia: doskonale skomunikowanego, bezpiecznego i spokojnego.

Co można znaleźć w pobliżu osiedla Michałowice Parkowa?

Michałowice są gminą, która stale się rozrasta i jest świetnie skomunikowana nawet z centrum Warszawy. Inwestycja Michałowice Parkowa to opcja stworzona dla osób, które marzą o własnym domu na wsi, ale jednocześnie nie chcą na stałe rozstawać się z udogodnieniami, jakie oferuje duże miasto. Okolicę tej miejscowości wyróżniają ścieżki rowerowe, nasadzenia roślinne oraz doskonale doświetlone ulice. Oprócz tego wokół znajdują liczne sklepy, apteki oraz Centrum Biznesowe w Alejach Jerozolimskich. Podsumowując – inwestycja Michałowice Parkowa pod względem lokalizacji oraz standardu wykonania jest wręcz strzałem w dziesiątkę!

Przed dokonaniem ostatecznego wyboru o zakupie nieruchomości w inwestycji Michałowice Parkowa, sprawdź też wpis: Lokum dla rodziny z dziećmi – na co zwrócić uwagę?

Inwestycja w Michałowicach – czy warto zdecydować się na dom w tej lokalizacji?

Znając już podstawowe cechy charakterystyczne wyróżniające tę inwestycję, można o wiele łatwiej podjąć decyzję o zakupie domu w Michałowice Parkowa. Dla osób, które cenią sobie niesamowity spokój i zawsze marzyły o dużym domu z ogrodem i garażem – to najlepsza z możliwych opcji pod Warszawą. Wybierając dom z tej inwestycji, musisz też zastanowić się, w jaki sposób go finalnie zaaranżować. Możesz zdecydować się na zamkniętą lub otwartą kuchnię, a także szereg innych innowacji aranżacyjnych, które sprawiają, ze wnętrza stają się po prostu wyjątkowe.

Przekonaj się sam – przeczytaj: Otwarta kuchnia – wady i zalety.

Podsumowując – finalny wybór nowego domu zawsze należy tylko do kupującego. Warto jednak wziąć pod uwagę naszą inwestycję w Michałowicach, która jest stworzona od podstaw z myślą o najbardziej wymagających klientach, poszukujących naprawdę przepięknego, przytulnego i przestronnego domu dla całej swojej rodziny z dala od zgiełku dużego miasta.

Realco Property Investment and Development Sp. z o.o.

ul. Zielna 37,
Budynek C, Piętro IV
00-108 Warszawa

+48 22 395 75 34
biuro@realco.pl