Lokalizacja

 

PRESTIŻOWY ADRES

Wilcza 19 to prestiżowy adres w Śródmieściu Warszawy w doskonałym sąsiedztwie ulic Kruczej, Pięknej i Hożej. Lokując się w sercu miasta w odrestaurowanej kamienicy, odnaleźć można prawdziwy klimat Warszawy.

 

Na znamienite sąsiedztwo Wilczej 19 składają się liczne przykłady zrewitalizowanych kamienic. Nieopodal położony Plac Trzech Krzyży pełen jest przykładów okazałej architektury z różnych epok rozwoju miasta, jak Kościół św. Aleksandra, pomnik Wincentego Witosa, Trzy Krzyże, Figura św. Jana Nepomucena.

CENTRUM ŻYCIA MIEJSKIEGO

Dzięki centralnej lokalizacji, Kamienica przy Wilczej 19 zapewni bezpośredni dostęp do bogatej bazy kulturalnej i rozrywkowej miasta. W ciągu 10 minutowego spaceru łatwo dostaniemy się do Hali Koszyki czy na Plac Zbawiciela, gdzie tętni życie towarzyskie i restauracyjne. Oddalona o 5 min ulica Mokotowska niezmiennie kusi ekskluzywnymi butikami odzieżowymi i obuwniczymi.

 

Zainteresowanych kinem ucieszy fakt bliskości Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki, a spośród teatrów warto wskazać choćby Studio Buffo, Teatr Muzyczny Roma czy Teatr Polonia, prowadzony przez Fundację Krystyny Jandy na rzecz Kultury.

MIEJSCE W ŚRÓDMIEŚCIU

Liczne linie tramwajowo-autobusowe oraz metro warszawskie z najbliższymi stacjami: Metro Centrum i Metro Politechnika gwarantują szybkie połączenia z najważniejszymi punktami stolicy.

 

Śródmieście Warszawy to również jedno z najbardziej „zielonych” centrów miast w Europie. W Śródmieściu znajduje się kilkanaście parków. Park Ujazdowski, Ogród Saski, Dolina Szwajcarska, czy Łazienki Królewskie - jeden z najpiękniejszych zespołów parkowo-pałacowych w Europie, pozwalają na kontakt z przyrodą i są nieocenioną odskocznią od gwarnego życia miejskiego.