WYSOKI STANDARD

 

wykończenie w cenie

Apartamenty w Kamienicy przy Wilczej 19 są sprzedawane w standardzie do zamieszkania, dzięki czemu każdy z klientów otrzymuje mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. W procesie wykańczania używane są bardzo dobrej jakości materiały.

 

Kompletne wykończenie w standardzie do zamieszkania jest uwzględnione w cenie zakupu apartamentu przy Wilczej 19.

ZAKRES WYKOŃCZENIA

Mieszkania w kamienicy są wyposażone między innymi w drewniane podłogi, okładziny ścienne, drzwi wewnętrzne oraz armaturę, ceramikę i zabudowę meblową w kuchni. Istotnym wyróżnikiem oferty REALCO jest uwzględniony w wykończeniu sprzęt kuchenny agd, tj.: piekarnik, chłodziarko-zamrażarka, okap i płyta indukcyjna, oraz zmywarka. Doświadczony deweloper oferuje swoim klientom również system inteligentnego i elastycznego zarządzania domem - fibaro.

 

WYGODA I SPOKÓJ

Wykończenie w wysokim standardzie do zamieszkania to kompleksowa realizacja przestrzeni lokalu mieszkalnego, która zapewnia nabywcom maksymalną wygodę. Z chwilą nabycia mieszkania w kamienicy klient nie musi się martwić czasochłonnym poszukiwaniem materiałów wykończeniowych, ich dostawą, malejącą dostępnością fachowców czy odległymi terminami współpracy z podwykonawcami. Z kupujących zdejmowane są problemy związane z uciążliwymi i głośnymi pracami. Realizacja wykończenia leży bowiem po stronie dewelopera.

 

Zobacz dostępne apartamenty na sprzedaż.

 

Klient nabywa gotowe do wprowadzenia się mieszkanie w kamienicy i zyskuje luksus w postaci komfortu i spokoju.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Wiemy, jak trudną i złożoną decyzją jest aranżacja wnętrza. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, opracowaliśmy inspiracje w postaci wizualizacji lokali w różnych stylach.

 

Poznaj style architektoniczne, opracowane dla wnętrz kamienicy Wilcza 19

Kamienica Wilcza 19
ARTYSTYCZNA HARMONIA
Kamienica Wilcza 19
PONADCZASOWY SZYK
Kamienica Wilcza 19
NATURALNA ELEGANCJA