WYSOKI STANDARD

 

wykończenie w cenie

Apartamenty w Kamienicy przy Wilczej 19 są sprzedawane w standardzie do zamieszkania, dzięki czemu każdy z klientów otrzyma mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się. W procesie wykańczania zostaną użyte bardzo dobrej jakości materiały, które klient wybierze z zaproponowanej mu puli, tak aby stworzyć apartament we własnym unikatowym stylu.

 

Kompletne wykończenie w standardzie do zamieszkania jest uwzględnione w cenie zakupu apartamentu przy Wilczej 19.

ZAKRES WYKOŃCZENIA

Mieszkania zostaną wyposażone między innymi w drewniane podłogi, okładziny ścienne, drzwi wewnętrzne oraz armaturę, ceramikę czy zabudowę meblową górną i dolną. Istotnym wyróżnikiem oferty realco jest uwzględniony w wykończeniu sprzęt kuchenny agd, tj.: piekarnik, chłodziarko-zamrażarka, okap i płyta indukcyjna, oraz zmywarka. Doświadczony deweloper oferuje swoim klientom również system inteligentnego i elastycznego zarządzania domem - fibaro.

 

WYGODA I SPOKÓJ

Wykończenie w wysokim standardzie do zamieszkania to kompleksowa realizacja przestrzeni lokalu mieszkalnego, która zapewnia nabywcom maksymalną wygodę. Z chwilą nabycia mieszkania w kamienicy klient nie musi się martwić czasochłonnym poszukiwaniem materiałów wykończeniowych, ich dostawą, malejącą dostępnością fachowców czy odległymi terminami współpracy z podwykonawcami. Z kupujących zdejmowane są problemy związane z uciążliwymi i głośnymi pracami. Realizacja wykończenia leży bowiem po stronie dewelopera.

 

Klient nabywa gotowe do wprowadzenia się mieszkanie w kamienicy i zyskuje luksus w postaci komfortu i spokoju.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Wiemy, jak trudną i złożoną decyzją jest aranżacja wnętrza. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, opracowaliśmy inspiracje w postaci wizualizacji lokali w różnych stylach: Artystycznej Harmonii, Ponadczasowym Szyku i Naturalnej Elegancji.

Kamienica Wilcza 19
ARTYSTYCZNA HARMONIA
Kamienica Wilcza 19
PONADCZASOWY SZYK
Kamienica Wilcza 19
NATURALNA ELEGANCJA