RealCo

 
KIM JESTEŚMY

 

RealCo to firma deweloperska założona w 2010 roku przez kadrę menadżerską z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz w branży finansowej. W 2011 roku RealCo weszło w skład polskiej grupy kapitałowej Warsaw Equity.

 

Podejmujemy się wymagających realizacji związanych z renowacją historycznych budynków, które dzięki naszej determinacji, wytrwałości, a także wiedzy i doświadczeniu odzyskują swój dawny blask. Cechuje nas przywiązanie do tradycji i poszanowanie dla historycznych wartości, oraz poczucie smaku i estetyki.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

 

RealCo to doświadczony deweloper. Za nami przeprowadzone z sukcesem realizacje projektów o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 37 tys. m2 oraz o wartości blisko 272 mln zł. Pośród realizacji znajdują się: kamienica przy Ogrodowej 65, kamienica przy Wilczej 22, kamienica przy ul. Kujawskiej 3, Lipiński Passage w Warszawie.

 

Aktualnie trwa rewitalizacja zabytkowego kompleksu budynków Młyn Maria we Wrocławiu. W tym historycznym obiekcie na odrzańskich wyspach powstanie 120 mieszkań z balkonami i tarasami oraz 14 lokali usługowych.

 

Nieustannie rozwijamy się, budując pozycję RealCo na rynku jako solidnego i wiarygodnego dewelopera. Firma RealCo jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NASZE CELE

 

Największe polskie miasta, mimo dynamicznego rozwoju, nadal posiadają fragmenty zaniedbanych zabytkowych dzielnic i nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Rewitalizacja kamienic, odrestaurowanie budynków starych i zabytkowych – to główna działalność RealCo.

Jesteśmy dumni, że możemy mieć czynny udział w poprawie estetyki naszych metropolii i wspólnie z Klientami i Partnerami - uwalniać potencjał zapomnianych budynków, przeobrażając je w tętniące życiem i wartościowe fragmenty tkanki miejskiej. Naszym nadrzędnym celem i najlepszą rekomendacją są zadowoleni Klienci, którzy doceniają jakość realizowanych przez nas projektów i zaangażowanie w ich wykonanie.