RealCo

 
KIM JESTEŚMY

 

RealCo to firma deweloperska założo­na w 2010 roku przez kadrę menadżerską z ponad 12-letnim doświadczeniem na ryn­ku nieruchomości oraz w branży finansowej. W 2011 roku RealCo weszło w skład polskiej grupy kapitałowej Warsaw Equity. Podejmujemy się wymagających realizacji zwią­zanych z renowacją historycznych budynków, które dzięki naszej determinacji, wytrwałości, a także wiedzy i doświadczeniu odzyskują swój dawny blask. Cechuje nas przywiązanie do tra­dycji i poszanowanie dla historycznych warto­ści, oraz poczucie smaku i estetyki.

NASZE OSIĄGNIĘCIA

 

Za nami przeprowadzone z sukcesem realiza­cje projektów o łącznej powierzchni użytko­wej przekraczającej 37 tys. m2 oraz o wartości blisko 272 mln zł. Pośród naszych realizacji znajdują się: kamienica przy Ogrodowej 65 w Warszawie, kamienica przy Wilczej 22, kamienica przy ul. Kujawskiej 3 w Warszawie, Lipiński Passage w Warszawie. Aktualnie trwa rewitalizacja zabytkowego kompleksu budynków Młyn Maria we Wrocławiu. Nieustannie rozwijamy się, budując pozycję RealCo na rynku jako solid­nego i wiarygodnego dewelopera. Firma RealCo jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NASZE CELE

 

Największe polskie miasta, mimo dynamicznego rozwoju, nadal posiadają fragmenty zaniedbanych zabytkowych dzielnic i nie wykorzystują w pełni swojego potencjału. Jesteśmy dumni, że możemy mieć czynny udział w poprawie estetyki naszych metropolii i wspólnie z naszymi Klientami i Partnerami - uwalniać potencjał zapomnianych budynków, przeobrażając je w tętniące życiem i wartościowe fragmenty tkanki miejskiej. Naszym nadrzędnym celem i najlepszą rekomendacją są zadowoleni Klienci, którzy doceniają jakość realizowanych przez nas projektów i zaangażowanie w ich wykonanie.